هدف ما انعکاس فلسفه ی وجود داشتن،مراقب کردن و محبت ورزیدن بوسیله ی تمام چیزهایی که انجام می دهیم است.
ما میخواهیم که همه کس را با انتخاب بدست گرفتن کنترل سلامت خود با محصولات مطمئن و طبیعی و دانش آن که چطور ذهن،بدن و روح را گسترش دهند قدرت بدهیم.

ما یک برند سلامتی برپایه ی ارتباط ذهن و بدن هستیم.چرا که باور داریم یک زندگی همه جانبه کلیدی است که بهترین حیات خود را زندگی کنیم،محصولات مراقبت از مو و بدن ما با درنظر داشتن این موضوع توسعه یافته اند.
ما آرامش،مراقبت از خود و چگونگی بودن با عناصر طبیعی و ارگانیکی که از بیرون تقویت میکنند در حالی که شما از آنچه در داخل است مراقبت می کنید،را ترویج می دهیم.
ما باور داریم که آنچه روی بدن شما اتفاق می افتد به اندازه آنچه داخل بدن شما رخ می دهد اهمیت دارد.

سوالات متداول:

پتال‌فرش پیور چیست؟
پتال فرش پیور یک خط تخصصی از محصولات برای مراقبت فردی بدن و مو است، شامل:
شامپو، نرم کننده، ژل حمام، لوسیون دست و بدن، پولیش بدن.پتال فرش پیور در مواد ارگانیک تایید شده از جمله عصاره های گیاهی ویژگی می یابد،برای مراقبت با کیفیت در قیمت های مقرون به صرفه.

چه چیزی پتال فرش پیور را از دیگر محصولات مراقبت از بدن متفاوت می کند؟
پتال فرش پیور با دقت از مواد برگزیده و تایید شده ارگانیک که با ملایم ترین و مطمئن ترین عوامل تطهیرکننده و نرم کننده متعادل شده اند استفاده می کند تا بدن، مو و پوست سر شما را تمیز و تغذیه کند.
گیاهی و بدون خشونت، پتال فرش پیور همچنین برای محیط زیست و کسانی که سبک زندگی دوستدار طبیعت دارند مناسب است.مطمئن برای محیط زیست، مطمئن برای بدن شما، پتال فرش پیور سلامت و زیبایی شما را به آسانی بدون نگرانی بازمی گرداند.
وقتی شما از خط پتال فرش پیور محصولی را انتخاب می کنید،  می توانید آسوده خاطر باشید که یک انتخاب مقرون به صرفه و سالم را انجام داده اید.

چطور پتال فرش پیور مطمئن است؟
پتال فرش پیور مطمئن و پاک است بدون سولفات ها، دستکاری ژنتیکی، مواد پتروشیمیایی، فتالات ها، پارابن ها، رنگ ها یا مواد نگهدارنده ناملایم.

چرا ارگانیک؟
مواد ارگانیک تایید شده ما یک زندگی سالم را با توجه به یک سبک زندگی پایدار و دوستدار محیط زیست ترویج می دهد. محصولات ما پرچم دار یک سطح استاندارد بالاتر در زیبایی با فرمول هایی بدون مواد شیمیایی مضر یا نگهدارنده ها است.

چگونه ما تاییدشده هستیم؟
ما توسط سیستم های گواهی بخشی استلار (Stellar Certification Services) که توسط سازمان کشاورزی ایالات متحده (USDA) و برنامه ملی آلی آمریکا (NOP) به رسمیت شناخته شده است، تایید شده ایم. شما میتوانید مطمئن باشید که مواد نشان داده شده ما به عنوان مواد ارگانیک تایید شده اند.


چرا استفاده کردن از مواد طبیعی و عصاره های گیاهی؟
مواد طبیعی و عصاره های گیاهی خواص فوق العاده قدرتمند و تاثیرگذاری دارند. مواد طبیعی مطمئن و سالم هستند و به آسانی توسط پوست جذب می شوند. استفاده از محصولات طبیعی سلامت و تندرستی را برای بدن شما ترویج می دهند.

روغن های ضروری چیستند؟
روغن های ضروری از گیاهان معطر در طی یک فرآیند کارگیر که اکثر عناصر سودمند را از تمام قسمت های گیاه به شکل غلیظ شده برای استفاده بهتر در محصولات زیبایی خارج می کند، بدست می آیند.

مزایای محصولات شما چیست؟
پتال فرش پیور از ملایم ترین عوامل تمیز کننده و نرم کننده استفاده می کند، به همین خاطر محصولات ما کم حساسیت و کاملا مطمئن هستند. عصاره های گیاهی و روغن های طبیعی ما غنی از آنتی اکسیدان، مقوی برای پوست، بازسازی کننده آسیب ها و جلوگیری کننده از آسیب های آینده هستند. مواد ما شامل: بابونه که تسکین دهنده و آرامبخش است، روغن باباسو که بازسازی کننده و محافظت کننده ی پوست و مو است.

چه نگهدارنده هایی استفاده می کنید؟
در حال حاضر، ما از یک پایه طبیعی از نگهدارنده ها استفاده می کنیم، شامل:الکل بنزیل، دی هیدرواستیک اسید یا سدیم بنزوئیک. ما از نگهدارنده های مضر در محصولات پتال فرش پیور خود از جمله فنوکسی اتانول، متیل ایزوتیازولینون، و متیل کلرو ایزوتیازولونین، استفاده نمی کنیم.

آیا محصولات شما بدون خشونت هستند یا روی حیوانات آزمایش شده اند؟
هیچ کدام از محصولات ما روی حیوانات آزمایش نشده اند. هیچ کدام از تامین کننده های ما روی حیوانات آزمایش نمی کنند و همچنین ما هیچ گونه موادی که نیازمند آزمایش روی حیوانات باشند استفاده نمی کنیم.

آیا محصولات شما گیاهی هستند یا کاملا گیاهی؟
تمام محصولات ما گیاهی هستند و اکثر آن هاکاملا گیاهی هستند.

کدام محصولات کاملا گیاهی نیستند؟
در پتال فرش پیور، کرم بدن نارگیل عسل ما و شوینده بدن بادام عسل ما شامل عسل هستند. در پتال فرش بوتانیکالز، لوسیون های ما شامل شیر هیدرولیزه شده و پروتئین ابریشم هستند.

آیا شما مدرکی برای ارائه شامل بی خشونت بودن، گیاهی یا کاملا گیاهی بودن دارید؟
ما با پتا ثبت شده ایم. شما میتوانید یادداشت های آن ها در مورد بی خشونتی و کاملا گیاهی بودن را اینجا ببینید.

آیا محصولات شما 100% طبیعی هستند؟
تمام محصولات ما بین 97% تا 99% طبیعی هستند. محصولات ما نمی توانند 100% طبیعی ساخته شوند و ماندگاری داشته و برای مشتریان ما مطمئن باشند.

آیا محصولات شما برای زنان باردار مطمئن هستند؟
با تشکر فراوان از تماس شما! بله، قطعا! محصولات ما برای زنان باردار مطمئن هستند. در واقع، بسیاری از طرفداران باردار پتال فرش برای کرم های بدن ما برای نوزادان ابراز دلتنگی  می کنند.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت فارسی پتال‌فرش مراجعه فرمایید.