عواملی که روی سلامت مو، پوست و ناخن تاثیر می گذارند

بیایید با این حقیقت رو به رو شویم که موارد زیادی هستند که سلامت مو، پوست و ناخن را تحت تاثیر قرار می دهند. از جمله بالا رفتن سن، استرس، رژیم غذایی، تابش های قوی فرابنفش، تغییرات هورمونی، آلودگی و سیگار. متاسفانه ما نمیتوانیم زمان را به عقب برگردانیم اما میتوانیم سرعت بروز علائم بالا رفتن سن را با مصرف مکمل ها کند کنیم. بخشی از روند پیر شدن شامل تغییرات هورمونی است که باعث نازک شدن مو، زردی پوست، و خشکی ناخن ها می شود. یک رژیم غذایی سالم و مصرف مکمل های مناسب برای جلوگیری از کمبود مواد مغذی که روی مو، پوست و ناخن تاثیر می گذارد، پراهمیت است.

استرس میتواند بر سلامت مو، پوست و ناخن تاثیرگذار باشد. سعی کنید سطح استرس را با مدیتیشن، یوگا یا به سادگی با داشتن یک طرز فکر مثبت، پایین نگه دارید! از مرطوب کننده های روزانه مثل کرم رتینول رجووی کر استفاده کنید و همیشه هنگامی که برای مدت طولانی در معرض نور آفتاب هستید کرم های ضدآفتاب مصرف کنید. حدالامکان در ساعاتی که تابش خورشید شدید است از آن دوری کنید. اگر سیگار می کشید، آن را ترک کنید یا حداقل کاهش دهید. سیگار قاتل سلامت مو، پوست و ناخن است و عامل مواردی چون: سفیدی زود هنگام و افزایش ریزش مو، افتادگی و چین و چروک خاکستری پوست و بی رنگ شدن ناخن های انگشتان. در نهایت، مطالعات رادیکال های آزاد آلوده کننده محیطی را به التهاب و چین و چروک های پوست مرتبط نشان میدهند. این اجزای کربنی میکروسکوپی از آلودگی هوا، ترافیک و دوده ها، به لایه غشایی پوست نفوذ می کنند که باعث آزاد شدن رادیکال های آزاد می شود.

رجووی کر – مکمل هایی با کیفیت ساخته شده بر مبنای علم

رجووی کر یک خط پیشرفته از مکمل های غذایی است که برای مراقبت از مو، پوست و ناخن بانوان و آقایان ساخته شده است. فرمول های زیبایی و ضد پیری ما طراحی شده اند تا در داخل بدن، جایی که روند پیری آغاز می شود، کار کنند. پیشرفته ترین تکنولوژی ها در فرمول ها به کار گرفته شده اند تا به بازگردانی، جان بخشی دوباره و زیبا سازی از درون بدن تا بیرون آن کمک کنند.


محصولات با کیفیت ما راه کارهای زیبایی طبیعی، سالم، و بدون درد را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می کنند. نیازی به خرج کردن صدها دلار برای روش هایی که ممکن است جواب بدهند یا ندهند نیست. رجووی کر با افتخار محصولاتی خاص و ثمربخش را با نتایج اثبات شده از مشتری های مخصوص فراوان، عرضه می کند. به برندی اعتماد کنید که نه تنها باعث می شود شما زیباتر بنظر برسید بلکه همچنین باعث میشود احساس بهتری داشته باشید. به محصولی اعتماد کنید که نه تنها باعث می شود شما زیباتر بنظر برسید بلکه همچنین باعث میشود احساس بهتری داشته باشید. رجووی کر یک ترکیب متعادل از مواد مغذی حیاتی را از درون به بیرون تزریق کرده زیرا زیبایی طبیعی از آنجا شروع می شود. رژیم رجووی کر خود را از امروز شروع کنید و تغییر را ببینید!

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت فارسی رجووی کر مراجعه نمایید.