یا تار موهایتان نازك شده اند؟

 آیا ناخن هایتان شکننده تر از قبل هستند؟

 آیا احساس می کنید سفتی و شفافیت پوستتان از بین رفته است؟

 اگر با هر یک از این مشکلات روبرو هستید، شاید وقت آن است که کپسول هاي مو، پوست و ناخن Rejuvicare را امتحان کنید. این فرمول آنتی اکسیدان انقلابی، راه حلی براي کمک به زیبایی درونی شماست. مو، پوست و ناخن شما اولین قسمت هایی هستند که نشانه هاي عدم تعادل غذایی را نشان می دهند. فرمول زیبایی درونی مو، پوست و ناخن RRejuvicare حاوي فاکتورهاي پروکلاژن و واحدهاي سازنده پروتئین مانند بیوتین، زینک و پانتنول است که به شما کمک می کند مویی ضخیم تر، ناخن هایی محکم تر و پوستی درخشان تر داشته باشید. این فرمول پیشرفته که با آنتی کسیدان ها و فاکتورهاي تقویت کننده گردش خون تهیه شده است و به حفظ و تقویت ساختار کلاژن حیاتی که در فولیکول مو، زیر ناخن ها و غشاي میانی پوست تولید می شود، کمک می کند. ترکیبات سولفور ضروري، که به تقویت مو، پوست و ناخن کمک می کنند و اغلب در بسیاري از رژیم هاي غذایی بزرگسالان وجود ندارند، به این فرمول اضافه شده اند تا به قدرت آن بیفزایند. از امروز کپسول هاي مو، پوست و ناخن Rejuvicare ،این راز زیبایی طبیعت، را مصرف کنید.

این کپسول حاوي 5000 میکروگرم بیوتین، 30 میلی گرم زینک و 200 میکروگرم فولات است. • شامل ویتامین B است. ویتامینی که در اثر استرس و عوامل محیطی از بین می رود. • ترکیبی اختصاصی از آلوئه ورا، عصاره پوست انگور و سیلیس کلوئیدي است. • به تقویت و رشد ناخن هایی سالم کمک می کند. • حاوي مواد غذایی ضروري براي رشد مو است که اغلب در رژیم غذایی موجود نیستند، به آبرسانی پوست کمک می کند.

ترکیب اختصاصی: 

645 میلی گرم 

عصاره 1:5 ژل آلوئه ورا

 ریشه گیاه (عصاره پلی گونوم مولتی فلوروم 1:16)

متونین

 عصاره پوست انگور (%47-27 فنولیک خالص) 

سیلیس کلوئیدی 

متیل سولفونیل متان*(ROptiMSM)

سایر ترکیبات: 

سلولز هاي میکروکریستالی، اسید استریک، کراسکارملوس سدیم، استریات منیزیم، پوشش (اشک مصنوعی، هیدروکسی پروپیل سلولز، دي اکسید تیتانیوم، پلی اتیلن گلیکول و پروپیلن گلیکول)

دانلود کاتالوگ محصول